XXI. ROČNÍK SEMINÁŘE: Současný stav certifikace a zkoušení mechanických zábranných a poplachových systémů – požadavky a postupy 2017 (21. 9. 2017)

Vážení přátelé,

již tradičně pořádá naše společnost podzimní seminář se zaměřením na certifikaci a zkoušení mechanických zábranných systémů (dále jen MZS) a poplachových systémů (dále jen PS), na který si Vás tímto dovolujeme pozvat. Jak již z jeho názvu vyplývá, je zaměřen na současný stav certifikace a zkoušení MZS a PS, ale zejména na další vývoj v tomto oboru.

Hlavním cílem semináře je upřesnění postupů certifikace uvedených komodit podle nových aktualizací ČSN EN a EN v návaznosti na ČSN EN ISO/IEC 17025, ČSN EN ISO/IEC 17065, ČSN EN ISO/IEC 17067 a certifikačního postupu NBÚ – aktualizace 2016.

S tím je spojeno i další téma –  aktuální stav uvádění na trh stavebního kování, otvorových výplní a poplachových systémů – informace o potřebné dokumentaci atd.

Velmi rádi bychom ve spolupráci s Vámi vytvořili na semináři takovou atmosféru, aby se stal též společenským setkáním s možností budovat a rozvíjet naše i Vaše vzájemné obchodní vztahy.

Na Vaši účast se těšíme.

Ing. Petr Koktan a Ing. Kamil Maryško
jednatelé společnosti

 

Pozvánka na seminář v Čertousech 2017


© 2020 Trezortest - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |